Specjalizujemy się w obsłudze firm

Obsługa kadrowo-płacowa może być prowadzona przez wewnętrzny dział w firmie, ale bardzo często usługi tego rodzaju świadczone są przez profesjonalne podmioty, takie jak nasze Biuro Księgowe w Bydgoszczy. Takie rozwiązanie zazwyczaj jest znacznie korzystniejsze finansowo, bo nie musimy zatrudniać dodatkowego pracownika. Jednak daje również pewność i bezpieczeństwo , że wszystkie czynności kadrowo-płacowe przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo.

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa sprowadza się do prowadzenia wszelkich spraw związanych z tymi kwestiami w przedsiębiorstwie, zatrudniającym zarówno kilku, jak i kilkuset pracowników.

Sprawdź co nas wyróżnia

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowość obliczeń i prowadzenia księgowości naszych Klientów. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych

Certyfikowana jakość

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty eksperta usług księgowych, a kompetencje Biura Rachunkowego potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów Nr 33252/02

Kompetencje

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, i cały czas podnosimy jakość świadczonych usług przez aktualizowanie swojej wiedzy i udział w licznych szkoleniach.

Czy warto z nami pracować?

Na rynku działa wiele biur rachunkowych i każde z nich twierdzi, że jest najlepsze. My się nie przechwalamy, ale przedstawiamy nasze atuty, abyś mógł podjąć sam decyzję.

0 +
firm, którym pomogliśmy
0 +
księgowanych dokumentów
0 +
obsługiwanych podmiotów
0 %
zadowolonych klientów
0 +
Business Ally
0 +
Awards Win
0 +
Happy Clients
0 +
Awards Win

Poznaj bliżej nasz zespół, to my będziemy czuwali nad Twoim biznesem

ceo

Agnieszka Komoniewska

Właściciel firmy

Face-Avatars_13

Halina Smala

Księgowość, kadry i płace

avatar

Mirosława Trafara

Spółki z o.o., Stowarzyszenia